Skaczące ciśnienie i stan po ostrym zapaleniu trzustki

Mam problemy ze skaczącym ciśnieniem(154/76;po 2h.126/70) Lek,który teraz biorę to APO-AMLO 10mg ;dawkowanie:1-0-0 Jestem niskociśnieniowcem i takie ciśnienie mnie bardzo męczy.Jestem po ostrym zapaleniu trzustki(2005),zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa szyjnego i lędżwiowego,torbiele na wątrobie pod kontrolą Por.Ch.Zakażnych.Badania-morfologia z rozmazem-b.z,OB-w normie,CRP w normie,profil wątrobowy-w normie,kreatyniana-w normie,mocz-b.z;tomografia głowy z kontrastem-w normie.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza rodzinnego lub internisty.