Skaczący ból po rękach, dłoniach i ramionach

Skaczący ból po rękach , bolą łokcie, czasami ramiona, czasami mięśnie (dłonie nie bolą). Ogólnie uczucie zmęczonych zobolałych ramion, łokci. Budzisz się jakbyś 8 to cementu przerzucił. Trwa to 2 lata. W tym czasie związku z tym leczona borelioza (nie pomogło), reumatolodzy wykluczyli ich choroby, ortopedzi oprócz zwapnienia w barkach nic nie widzą. przeszedłem rehabilitacje fale , lasery itp. podobne atrakcje i nic. Ból pozwala życ ale cięższe prace tylko na przeciwbulówkach.

Szanowny Panie, ciężko jest mi się wypowiedzieć szczególnie że została wykonana już diagnostyka reumatologiczna. Proszę rozważyć rezygnację z cięższych form pracy