Skąd pogorszenie wzroku u 32-latka?

Dzień dobry Ostatnio zacząłem zauważać, że wg mnie trochę gorzej widzę po lewej stronie byłem u okulisty miałem robione pole widzenia które mam prawidłowe, ciśnienie IOPcc (R) 20,4 (L) 18,1 IOPg (R) 20,1 (L) 18,9 Score (R) 8,7 (L) 7,8. Miałem test widzenia na odległość w prawym oku widzę w 150 natomiast w lewym oku widzę w przedziale 110 - 120. Rok temu miałem robiony rezonans głowy i w lewej zatoce czołowej mam cystę i polipy w w lewej szczękowej. Na co dzień sporo siedzę przed komputerem w pracy oraz w domu. Zapytałem Panią doktor czy to nie czas na jakieś okulary ona że nie trzeba. Mógłbym prosić o poradę w tej sprawie

Szanowny Panie, wszelkie pytania proszę kierować to lekarza prowadzącego, ponieważ nie mam możliwości z poziomu portalu aby pomóc