Skąd się biorą moje codzienne brązowe plamienia?

Mam 24 lata. Zdiagnozowano u mnie insulinooporność w listopadzie i przyjmuje lek Glucophage. Od tego czasu codziennie mam plamienia! Na badaniu usg wykonanym w listopadzie miałam powiększone endometrium i torbiele na jajnikach (prawdopodobnie PCOS). Skąd te codzienne brązowe plamienia? Ostatnia miesiączka była w październiku, później w grudniu pojawiło się też krwawienie.

Szanowna Pani, najpierw należy wykonać badania hormonalne, aby coś więcej stwierdzić