Skąd się biorą takie różnice w wynikach TSH w 2 miesiącu ciąży?

Jestem w 2 miesiącu ciąży pierwszy wynik TSH wyszedł 2,56 powtórzony po nie całym miesiącu 1, 19 czy konieczna jest konsultacja endykrynologa czy najpierw wykonać 3 badanie, czy sa mozliwe takie duże skoki ?

szanowna Pani, proszę powtórzyć badanie i wtedy jeśli będzie taka potrzeba skonsultować się ze specjalistą