Skąd u mnie ciągłe bóle brzucha?

Witam Ponad miesiac temu dosstalam silne bole brzucha ktore promieniowaly mi na palacy bol plecow bol nie do zniesienia w szpitalu zbadali mi mocz i sie okazalo ze mam infekcje dostalam antybiotyki ktore wybralam do konca na troche pomogly ale nie do konca ,bol powrocil tylko przeniosl sie w dolna czesc brzucha i prominiuje czasami wszedzie.wrocilam do lekarza krew i mocz tym razem wyszly w normie zostalam skierowana na skan brzucha i macicy wyniki wyszly w normie dzis wrocilam do lekarza bo od dwoch dni mam bole w klatce piersiowej ,lekarz uwaza ze to nerwicowe co moge zrozumiec ale skad te ciagle bole brzucha i w okolicach macicy co jeszcze moge zrobic ?

Lek. Paweł Szadkowski

Warto udać się na wizytę do ginekologa w celu dalszej diagnostyki.