Skąd u mnie poszerzona wątroba i jak ta dolegliwość leczyć?

Skąd u mnie poszerzona jest Wątroba i jak ta dolegliwość leczyć.? Dodam że mama kamienie w woreczku żółciowym. Proszę mi pomóc. Pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Musi się Pani udać do lekarza, który będzie miał dostęp do pełnego opisu badania usg lub innego badania obrazowego, na podstawie którego została stwierdzona powiększona wątroba. Lekarz też będzie mógł od razu zlecić badania laboratoryjne, które pomogą ocenić funkcję wątroby.