Skakanka - czy takie ćwiczenia są dobre na odchudzanie?

Mam pytanie związane z skakaniem na skakance. Słyszałam, że można dzięki niej schudnąć, oczywiście przy odpowiedniej diecie. I właśnie interesuje mnie, jaką dietę stosować? Jakich produktów unikać?

ponad rok temu

Witam,

Skakanie na skakance jest rodzajem wysiłku fizycznego, który wiąże się dla organizmu z wydatkiem energetycznym (spaleniem kcal). Efekt możesz uzyskać przez każdy rodzaj aktywności: pływanie, spacerowanie, tańczenie. Skakanka raczej nie jest polecana w przypadku zaawansowanej otyłości, gdyż wiąże się z ogromnym obciążeniem dla stawów. Prosiłabym więcej szczegółów odnośnie do masy ciała, wzrostu, wieku.

Pozdrawiam