Skąpa miesiączka po pierwszym współżyciu

10 maja miała rozpocząć mi sie miesiączka. 7 maja po raz pierwszy współżyłam co oczywiście było sporym stresem, 8 maja po raz pierwszy byłam u ginekologa co także było strasem. Miesiączka zaczeła mi sie 15 maja lecz jest prawie niezauważalna( na podpaske prawie w ogole nic nie ma ,na papierze toaletowych także ,wyglada to tak jak by krwi było za mało zeby wydostała sie z pochwy). Co to wszytsko moze oznaczać?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Z opisu wynika że mogą być to plamienia, a nie miesiączka. Opóźnienie miesiączki i zmiana jej wyglądu może być związana ze stresem.