Skąpe krwawienia i biegunka w czasie przerwy pomiędzy blistrami

Witam, Przyjmuję tabletki Yasminelle przepisane od mojej ginekolog po wykonanych badaniach. Aktualnie mam przerwę pomiędzy blistrami - skąpe krwanienie oraz biegunkę około 2 razy dziennie. Raz jest słabsza raz trochę mocniejsza. Co to może oznaczać, tabletki wszystkie przyjmuje zgodnie z harm. , opuściłam tylko jedną tabletke z tego blistra (dokładnie przed ostatnią), która gdzieś zawieruszyła mi się na wyjeździe. Wykonałam test i wyszedł negatywny. Kochałam się ostatnio 16.05.14 Pozdrawiam, Ada

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby liczyć przerwę od momentu pominięcia tabletki. Tak więc przerwa będzie trwała 5 dni po ostatniej tabletce.