Skąpe krwawienie miesięczne i bóle piersi

Mam krwawienie bardzo skąpe skrzepów brak chyba że licząc takie malutkie 3 ciemne kropeczki, do tego wszystkiego krew byla bardzo jasne a dzis jest 3 dzien a ja wciaz mam ta sama podpaske od rana bo ledwo cos leci (brazowe) jestem 14 dzien po owulacji miesiaczka wystapila 2 dni wczesniej zrobilam dzisaij test ciazowy wynik negatywny. dodam zze bolaly mnie bardzo piersi i zrobily sie twarde jak nigdy. Co mi jest?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonów.