Skąpe miesiączki u 27-letniej kobiety

Witam. Mam 27 lat. Mam od ponad 2 lat mam bardzo skąpe miesiączki 1 wkładka na dzień wystarczy. Byłam u lekarza to powiedziala ze taka moja natura żadnych badań mi nie robiła. Co może być przyczyną tak skapej miesiączki i jakie badania powinnam zrobic

Małgorzata Panek

Proszę skonsultować się z ginekologiem-endokrynologiem. Wykluczy zaburzenia hormonalne.
Pozdrawiam