Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 2 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Skąpe okresy i zaburzenia długości cyklu

Witam, mam 21 lat, od 8 lat miesiączkuję i zawsze okres miałam regularnie co 24 dni. Okresy były skąpe. Martwi mnie to, że nagle w grudniu mój cykl wynosił 28 dni, w styczniu 31, w lutym 30, a w marcu 23. Okresy są dalej skąpe i w miarę bezbolesne. W grudniu byłam u ginekologa, miałam robioną cytologię, usg dopochwowe, usg piersi i wszystko wyszło w jak najlepszym porządku. Czym to może być spowodowane?
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Poród u kobiet zainfekowanych wirusem opryszczki

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Może być to spowodowane wahaniami hormonalnymi lub wynikać np ze stresu.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Proponuję obserwować cykle przez kilka miesięcy- w tej chwili nie ma powodów do niepokoju. Jeżeli nieregularne miesiączki będą nadal występowały wskazana jest konsultacja u ginekologa i diagnostyka hormonalna.

Doświadczona specjalistka w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Specjalizuje się w leczeniu nietrzymania moczu i atrofii pochwy. Wykładowca Laser and Health Academy.
0

Proponuję diagnostykę zaburzeń hormonalnych. Hormony tarczycy, jajnikowe, prolaktyna, androgeny-profil należy ustalić indywidualnie.

Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu najczęstszych chorób ginekologicznych.
0
Marek Pabian
60 poziom zaufania

Witam serdecznie,przede wszystkim należy zrobić badanie hormonów oraz udać się na wizytę do ginekologa w celu ich interpretacji.Lekarz zaleci odpowiednie leczenie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy