Skąpe plamienia a poziom BHCG

Witam,proszę o pomoc.Robilam w ubiegly wtorek beta hcg-9,62 u lekarza nie bylo jeszcze nic widac. W czwartek zrobilam ponownie- 15,5.W piatek zaczely mi sie plamienia brązowe,bardzo skape-myslalam ze wszystko ok.W niedziele zaczelam krwawic, bylo pare skrzepow i cos bialego czy tez blado rozowego.Zadnych boli nie mialam przy tym.Czy ja poronilam,czy jest moze jakas szansa?Przy poprzedniej ciazy mialam torbiel,ktory mi sie wchlonal podczas ciazy.Proszę o pomoc

Marta Mielniczuk

Witam, spontaniczne poronienia we wczesnej ciąży zdarzają się dosyć często, na podstawie samego wywiadu nie można jednak stwierdzić, czy Pani poroniła, czy zarodek rozwija się prawidłowo. Sugerowałabym ponowne badanie beta hCG, którego wynik pokaże, czy ciąża dalej się rozwija. Pozdrawiam serdecznie.