Skąpe plamienia w 19 dniu cyklu

Witam. Mój pierwszy dzień cyklu rozpoczął się 27 sierpnia. Dzisiaj jest 19 dzień cyklu i wystąpiły skąpe plamienia. Co to może oznaczać? Dodam iż kochałam się z chłopakiem od 5 do 13 września. Jestem po zabiegu łyżeczkowania które miało miejsce 27 lipca z powodu obumarłej ciąży w 6 tygodniu.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Czy stosuje Pani jakieś środki antykoncepcyjne?? Jeżeli tak to krwawienie śródcykliczne może się pojawiać i nie oznacza patologii. Jeżeli jednak nie warto wykonać test ciążowy, ponieważ może być ono oznaką zapłodnienia.