Skąpy okres, który trwał 8 dni

Mam pytanie.W ost.Czasie miałam regularny okres który zaczynał się zawsze 1 i trwał 3-5 dni,ale w tym msc zaczął się 8 i przez 3 dni był bardzo, ale to bardzo skąpy(kilka kropel na dzień, i był barwy bardziej brązowej niż czerwonej)następnie był już normalnego w miarę koloru, również skąpy(nigdy nie miałam obfitego,ale ten jest skąpszy niż zawsze)i trwa po dzień dzisiejszy.Czyli łącznie 8 dni.Co to może znaczyć?Dodam, że często współżyję ze swoim chłopakiem, bez zabezpieczenia ale nigdy do konca

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi. Należy wykluczyć ciążę.