Skąpy okres po wytrysku w okolicy pochwy a ryzyko ciąży

Witam. Mam cykle reg(27-28). Ostatni okres 06.12. Dnia 31.12 sprlerma znalazła sie w obrębie moich narządów płciowych. Natychmiast ja wytarlam. Od tego czasu b. sie stresuje. 04.01 dostałam okres, ale nie był obfity, tylko pojawiły sie 2 skrzepy i nieznaczna ilośc krwi.Trwał 4 dni. Teraz mam bialy, gesty sluz. Zrobiłam 2 testy ciazowy (06.01 i 08.01- negatywne). Jak duże ryzyko zajścia w ciaze?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

takie objawy oraz negatywny test ciążowy wykluczają ciaze.

Pozdrawiam.

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!

Jeśli nasienie nie było wprowadzone do pochwy, ryzyko ciąży jest niewielkie. Test jest wiarygodny jeśli został wykonany w 14 min. 14 dni od stosunku.

z poważaniem
Michał Kurek