Skierowanie dziecka do szpitala na oddział dla dorosłych

Witam. Czy dziecko moze leżeć na oddziale dla dorosłych, skoro tak jest na skierowaniu?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli oddział ma podpisaną umowę na leczenie dzieci to tak.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
To zależy od danego Oddziału czy ma podpisaną umowę na leczenie dzieci - należy skontaktować się z sekretariatem danego Oddziału.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, musiałbym znać dokładny kontekst skierowania dziecka. Moga wystąpić takie sytuacje ale sa to raczej wyjątki i musza byc dobrze uzasadnione. Pozdrawiam