Skierowanie na badanie kwi przez lekarza rodzinnego

Dzien dobry mam pytanie czy lekarz rodzinny jestt w stanie skerowac mnie na padanie krw zeby zobaczyc wyniki a po stwiersdzeniu ze sa zle wyslac mnie na zwolnienie ?

Milena Lubowicz

To zależy jakie wyniki ma Pani na myśli. Nie każde odstępstwo od normy jest powodem do wystawiania zwolnienia z pracy, ale oczywiście mogą być takie, które tym zwolnieniem poskutkują. Najważniejszy jednak jest obraz kliniczny pacjenta.
Pozdrawiam