Skierowanie na rezonans magnetyczny na ramię lewej ręki
mam skierowanie na rezonans magnetyczny na ramie lewej reki, czy to będzie tylko skierowane na bark,czy całe ciało. W protezie zębowej mam drucik i nie wiem czy musze go usunąć przed rm

KOBIETA, 57 LAT ponad rok temu
Milena Lubowicz
71 poziom zaufania
Promieniowanie magnetyczne jest w całym pomieszczeniu, w którym wykonywane jest badanie. Usunięcie protezy raczej będzie wskazane, wszystko zależy z jakiego materiału jest ten drucik wykonany. Możliwe, że będzie konieczne zaświadczenie od stomatologa lub usunięcie protezy na czas badania.
Pozdrawiam