Skład pasty do zębów Nantes z hydroksyapatytem

Witam Czy państwo słyszeliście o Pascie do zębów NANTES z hydroksyapatytem,woda nano .Może coś państwo wiecie o niej .A tu skład tej pasty:Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Hydroxyapatite, Aroma, Xantan Gum, Cellulose Gum, Titanium Dioxide, Menthol, Chlorhexidine Digluconate, Sodium Saccharin. Pozdrawiam

Pasta do zębów NANTES to pasta o wyjątkowych właściwościach oparta na mikrocząsteczkach hydroksyapatytu, czyli łatwo przyswajalnego wapnia, materiału stosowanego przy pobudzaniu regeneracji kości w ubytkach kostnych. Niezastąpionego w przypadku głębokich kieszeni kostnych, pionowych i poziomych zanikach kości przy zębach paradonotycznych. Innowacyjne wykorzystanie hydroksyapatytu w paście do zębów NANTES zapewni najlepszą ochronę przed chorobami przyzębia, próchnicą i kamieniem nazębnym. Też pozdrawiam