Składanie operacyjne łokcia po upadku

Moja córka przewróciła się upadając na łokieć lewej ręki.Łokieć składany był operacyjnie i ma założone dwie śruby ,lekarz powiedział że za pół roku będą one usunięte,muszę zaznaczyć że całe to zdarzenie wydarzyło się w Niemczech .Chciałabym zapytać czy zabieg usunięcia śrub z łokcia jest możliwy u nas w kraju i ile trzeba czekać na taki zabieg

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Usunięcie śrub jest jak najbardziej możliwe w Polsce. Niemniej jednak okres oczekiwania uzależniony jest od konkretnego szpitala.