Skleroterapia a refluks kończyn żylnych

Witam Czy skleroterapia może skutecznie wyleczyć refluks żył kończyn dolnych?

Witam serdecznie, skleroterapia jest skuteczną metodą leczenia niewydolności żył powierzchownych, począwszy od mikroskleroterapii pajączków, przez skleroterapię pianową żył retikularnych, echoskleroterapię żylaków, po echoskleroterapię pod kontrolą tumescencji niewydolnej żyły odpiszczelowej lub odstrzałkowej. Pozdrawiam, dr n. med. Łukasz Szczygieł, spec. angiolog