Skleroterapia pajączków po wszczepieniu sztucznej zastawki aortalnej

Dzien Dobry,Bardzo prosze o wyjaśnienie jekie jest przeciwskazanie po wszczepieniu sztucznej zastawki aortalnej i zażywaniu warfinu do zrobirnia skleroterapii tzw. pajaczków na kończynach dolnych,jakie mogą być tego skutki?

Pacjenci przyjmujący leki p krzepliwe po zabiegu wszczepienie sztucznej zastawki aortalnej nie mogą poddać się takiemu zabiegowi.Jest to przeciwwskazane.
Może Pani rozważyć leczenie laserowe w zmian proszę skonsultować się z lekarzem flebologiem