Problemy emocjonalne i myśli samobójcze u 24-latki

Dobry wieczor. Prosze pilnie o odpowiec Bo nie wiem co mam zrobic. W ostatnim czasie mam pelno problemow . Zaczynam sobie z nimi nie radzic . Problemy Sa przez mojego Meza . Nie potrafie sie nie przejmowac. Ciagle rycze mam mysli samobujcze I sklonnosci do okaleczania siebie... Najgorsze jest to ze jestem w 32 tyg ciazy . Sprawuje opieke nad dwojka dzieci . Momentami sama zauwazam ze zaczyna brakowac mi cierpliwosci. Krzycze bez powpdu lub placze . Chce zyc Bo mam dla kogo

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry oraz psychoterapeuty, którzy wyłącznie podczas osobistego spotkania mogą zaproponować odpowiednie postępowanie. Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego, prywatnie; bądź - jeśli terminy będą odległe - może Pani bezpłatnie skorzystać z pomocy oferowanej w Ośrodkach Interwencji Kryzysowej (psycholog).