Skoki ciśnienia i wyniki badań u 52-latki

Witam serdecznie.Mam 52 lata.Normalnie jeszcze miesiączkuję,lecz zauważyłam skoki ciśnienia(zawsze było w normie).Wykonałam badania w 6 dniu cyklu:FSH-17.4 , LH-11.4, -143.Proszę o analizę.Dziękuję.

Lek. Bartosz Domagała

Nie podała Pani norm w danym loboratorium ( w każdym są inne) skoki ciśnienia mogą wynikać z innych przyczyn endokrynologicznych. Wskazana wizyta u endokrynologa i pogłębienie diagnostyki