Skoki ciśnienia, kołatanie serca, arytmia, lęk, złe samopoczucie i senność u 19-latki
witam mam 19 lat od roku zmagam się z objawami jak ciśnienie niskie bądź wysokie kołatanie serca arytmie lęk odczucie pływania kołysania itd w głowie złe samopoczucie senność itp .. miałam badania eeg ekg tomografie i podobne nie wiem co to może być czy ktoś moze mi pomóc? proszę o szybką odpowiedz

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Czym jest świńska grypa?
Witaj!
Napisałaś wiele objawów, które mogą się ze sobą łączyć , lub nie. Należałoby najpierw zastanowić się jakie jest podłoże takich objawów. Czy występują stale, czy sporadycznie i jaki mają wpływ na twoje zachowanie. Radziłabym odwiedzić neurologa oraz internistę a następnie udać się do psychologa. Pozdrawiam
Witam serdecznie,
aby odpowiedzieć na Pani pytanie niezbędne są wyniki badań. Proszę tego nie ignorować tylko dociekać przyczyn złego samopoczucia. Należy jak najszybciej udać się do lekarza pierwszego kontaktu aby pokierował Panią na dalsze badania
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Witam Panią
Jeśli badania, które Pani miała przeprowadzone wyszły prawidłowo i lekarz nie dopatrzył się żadnych nieprawidłowości mogą to być zaburzenia lękowe. Opisane objawy pasują do somatycznych objawów lęku. Powinna Pani zgłosić się do specjalisty: psychiatra, neurolog, psycholog lub psychoterapeuta.
Pozdrawiam