Skoki ciśnienia, kołatanie serca, drętwienie kończyn, zaparcia i gazy

Chciałabym poradzić się w sprawie mojego męża,od ponad roku ma problemy zdrowotne.Mąż ma 29 lat problemy zaczęły się od sków ciśnienia oraz szybkiego spadku, występują także kołatanie serca, uczycie ciężkości na piesiach, ciężkość bóle drętwienie kończyn górnych jak i dolnych, brak powietrza, częste oddawanie gazów, zaparcia, rozwolnienia,i inne. wszystkie badania mi.rezonans głowy, krew, holter, próby wysiłkowe są książkowe nie wiemy gdzie się jeszcze udać proszę o pilną pomoc. Dziękuję
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugerowałbym kontrolę hormonów tarczycy.