Skoki do wody i wstrzymywanie oddechu na basenie a ciąża

Witam mam pytanie, dziś trochę się zapomniałam na basenie skoczyłam do wody ze stanowiska. A później w trakcie zabawy z rodziną pływałam pod woda. Wstrzymujac oddech Jestem w 20 tygodniu ciazy. Czy mogłam w jakiś sposób zaszkodzić dziecku.??!!

Szanowna Pani, wątpię, aby miało to zaszkodzić Pani dziecku, jednakże zalecam ostrożność w przyszłości.