Skręcenie stawu kolanowego i wynik USG
witam! syn ulegl okolo 6 tyg temu upadkowi podczas grania w pilke reczna na wskutek tego doznal skrecenia stawu kolanowego po oklo 6tyg zrobiono mu usg wynik jest taki znaczny obrzek ciala tluszczowego Hoffty zwytworzeniem owalnej torbielii wielkosci7mm w czesci przysrodkow

KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Opisywane zmiany mogą cofnąć się samoistnie, jednak nie zawsze się tak niestety dzieje. Wskazana jest wizyta u ortopedy.