Skrócenie kości długich w 31. tygodniu ciąży
Witam, Jestem w 31 tyg ciaży, wczoraj robiłam Usg i wyszło Długość kości udowej u płodu a wiek ciąży , ze skrocenie kosci długich wskazuja a ok 27 tydzien ciaży . Co to może oznaczać?

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Małgorzata Panek
65 poziom zaufania
Wiek ciążowy na podstawie badania USG oraz wyliczona na podstawie ostatniej miesiączki mogą się różnić. Tak duża rozbieżność wymaga dalszej obserwacji (oceny wzrastania płodu). Proszę z wynikami badań udać się do lekarza prowadzącego ciążę.
Pozdrawiam