Skrócony okres i ponowne krwawienie po 2 tygodniach

Witam.30 lipca dostalam okresu trwal ok 3 dni lecz zawsze trwa 5.Po ustapieniu krwawienia dalej mialsm bolesne i obrzmiale piers.pare dnipozniej doszedl bol podbrzusza i plawy zlotawe lub kremowe. Po 2 tygodniach od tamtego krwawienia znow dostalam krwawienia i trwalo 3 ok 3 dni przed tym 3 dniowe delikatne plamienie,piersi wrocily do normy. Skad ten skrocony okres i to 2 krwawienie? Czy moga to byc jakie zaburzenia hormonow?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Warto jednak podkreślić, że może być to związane z infekcją.