Skrócony opis MR kręgosłupa
W skrócie opis MT kręgosłupa odc. szyjny : 3 protruzje uciskające worek oponowy i rdzeń kręgowy , czwarta uciska tylko worek oponowy . Stenoza kanału kręgowego do 6mm , ognisko mielopatii 4,5mm .

KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurochirurga. Opisywane zmiany mogą powodować silnie wyrażone dolegliwości bólowe. Prawdopodobnie konieczna jest operacja, choć w pierwszej kolejności należy zastosować rehabilitację.