Skrzep 17 dni po porodzie

Jestem 17 dni po porodzie, czy prawidłowe jest to, że dziś wyszedł ze mnie skrzep? Dodam, że w trakcie miesiaczek takie skrzepy były u mnie spotykane. Jednak czy krwawienie nie powinno dobiegac końca? Miałam pekniecie 2 stopnia.

Małgorzata Panek

Odchody połogowe mogą wydalać się do 3-4tygodni. Powinny stopniowo ulegać przejaśnieniu. W razie nasilonego krwawienia lub innych niepokojących objawów proszę zgłosić się do ginekologa.
Pozdrawiam