Skrzepy przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam, Przyjmuje już 5 opakowanie tabletek antykoncepcyjnych 24 4. Żadnej nie pominęłam, biorę o tej samej porze, nie brałam antybiotyków. W trakcie obecnego opakowania przy 14 tabletce pojawił mi się czerwonawy śluz i małe skrzepy. Taki stan utrzymuje się już 7 dzień. Co to może o oznaczać?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa aby wykonać badanie kontrolne. Prawdopodobnie obecny stan ma związek z wahaniami hormonalnymi.