Skrzepy we krwi miesiączkowej a łukowatość macicy
Podczas miesiączek zauważam coś na kształt mięsa - zawsze myślałam, że to jakieś fragmenty macicy/jajeczka. Po usg dopochwowym okazało się, że moja macica jest łukowata - czy to jest tego powodem? ostatnio zauważam skrzepy krwi - dość duże. Ale zaznaczam, że mam bardzo osłabiony organizm.

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi lub nieprawidłowościami w obrębie narządu rodnego. W tej sytuacji należy zgłosić się do swojego lekarza aby wykonać podstawowe badania krwi. Obfite krwawienie może prowadzić do anemii.