Skurcz całego ciała przy piciu porannej kawy

Witam, z samego rana przy piciu kawy poczulem jak by skurcz calego ciala od glowy do stop, zrobilo mi sie slabo i nie moglem sie ruszyc trwalo to chwileczke . Po jakims czasie poczulem sie tak samo. Od tamtej pory jest dobrze ale martwi mnie to. Pogoda nas jest dosc brzydka wiec pomyslalem ze to moze przez cisnienie mialem 107/64. Prosze o porade. Pozdrawiam

Witam. Jeśli był to jednorazowy przypadek nie martwiłbym się. Jeśli sie powtórzył, sugeruję wykonanie podstawowych badań kontrolnych (włącznie z jonogramem) i konsultację neurologiczną