Skurcz i drętwienie stopy
Mam pytanie, czasem jak siedzę to łapie mnie tak jakby skurcz chociaż nigdy wczesniej mnie nie łapał a teraz co dwa dni, mało tego dziś stracilam czucie w jednej nodze na około 3 minuty pozniej bół a pozniej mrówki przechodzadze po stopie, po kilku minutach juz było lepiej, lecz co to moze oznaczac?

KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Takie zjawisko może oznaczać iż mamy do czynienia z uciskiem na struktury nerwowe w kręgosłupie lub zaburzeniem krążenia ( ukrwienia kończyny). Warto zgłosić się do lekarza.