Skurcze mięśni i niedobór witaminy B

witam chciabym prosic o porade,chodzi oto ze mam jezyk geograficzny i zrobilem test bralem witamine B komlex i to zniknelo a jak przestalem brac to wrucilo i bialem plamki na paznokciach 2óch wiec wiem juz ze mam niedobur z tego co wyczytalem.Ile moge brac dziennie wita B w tab i prosze o wykaz innych korzystnie dzialajacych witamnj na zdrowie i sters poniewarz mam nerwice bardzo prosze o wykaz innych skutecznych typu magnez i dawkowanie chialbym sie pozbyc równierz skurczy miesni prosze o odp

Dzień dobry.
Nie jestem lekarzem i niestety nie mogę udzielić odpowiedzi na Pana pytanie. Proszę umówić się na konsultację z lekarzem medycyny w NFZ.
Pozdrawiam