Skurcze na tle nerwowym oraz uczucie niepokoju

witam serdecznie mam nerwice wegetatywną najbardziej dokuczja mi dodatkowe skurcze na tle nerwowym i uczucie niepokoju od dwóch lat biorę elicea 5 mg ale co jakieć dwa tygodnie nadal mam napady kołatania i niepokoju jak moge poradzić sobie z nimi biore też nedal rano połowe przeszłam psychoterapie czy lek moze jest za słaby czy to normalne ze te objawy będa wystepować nadmienie ze inne objawy ustały i czuje poprawe dużą po tych tabletkach tylko te kołatania i wtedy bardzo się boje
KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu

Skuteczność terapii grupowych

Warto kontynuować psychoterapię, szczególnie jesli niektóre objawy się utrzymują. Psychoterapia jest często procesem długotrwałym. Byc może jakies obszary i emocje sa jeszcze nie przepracowane albo nadal wymagaja zmiany? Zachecam do cierpliwości i dalszej pracy nad sobą.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0

Witam serdecznie,
Opisuje Pani dolegliwości, które są uciążliwe. W jakiś sposób utrudniają prawidłowe funkcjonowanie na co dzień. Warto byłoby zaczerpnąć pomocy psychologa. Dzięki psychoterapii ma Pani możliwość głębszego poznania problemu i uporania się z nim na tyle, by nie ograniczał.
Zapraszam na rozmowę.
Pozdrawiam, Magdalena Rachubińska

Psycholog i psychoterapeuta w trakcie certyfikacji.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy