Skurcze w klatce piersiowej przez 2 tygodnie
witam od jakiś 2 tygodni mam problem z częstymi skurczami z lewej strony klatki piersiowej mam 33 lata (zawał wykluczono). Pani neurolog odesłała mnie na rtg proszę o interpretację wyniku gdyż kolejną wizytę mam dopiero za 2 tygodnie wynik KR. Th 70kv i 20mas i 81kv i 11mas osteofity na przednich krawędziach trzonów od th 7 do th12
33 LAT ponad rok temu
Bóle kręgosłupa
Spędzamy zbyt wiele czasu w pozycji siedzącej. Prowadzi to do bólu pleców. Warto wstać,przejść się. Zredukujemy wtedy dolegliwości bólowe kręgosłupa.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Z opisu wynika, że ma Pani wielopoziomowe zmiany zwyrodnieniowe. Nie są one bardzo poważne ale niestety mogą powodować dolegliwości. ( KR. Th 70kv i 20mas i 81kv i 11mas) oznacza jaką dawkę promieniowania zastosowano podczas badania.