Skurcze w kręgosłupie

mam 18lat a zaczelo sie wszystko pod koniec pazdziernika 2013 i trwa do teraz. najpierw mialam skurcze w kregoslupie i zwijalam sie po nocach i w dzien po 3godz z bolu. po jakims czasie zeszlo tez na noge. czy od plecow moge miec tyle czasu problem i kulec? co to moze byc gdy bola mnie ledzwia,pluca i noga bardzo jakby od posladka sie zaczyna i jakby tam cos tkwilo. moze to byc promieniowanie od kregoslupa tak silne ze boli bardziej od plecow?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej prezentowane objawy mogą mieć związek z kręgosłupem. Wskazane wykonanie badania obrazowego kręgosłupa oraz konsultacja z neurochirurgiem.