Skurcze w nodze i bóle pleców
od kilku dni mam ciągłe skurcze w prawej nodze (od uda po kostki) wraz z bólem pleców. Nie dawno robiłam rezonans, ponieważ mam dyskopatię. O to wyniki: Badanie MR wykazuje paracentralną przepuklinę krążka międzykręgowego L4/L5 o wym. 11,5x11x5,6mm. Przepuklina uciska ścianę worka oponowego wraz z odejściem prawego korzenia rdzeniowego L5. Koncentryza wypuklina krążka międzykręgowego L5/S1. Wizytę u lekarza mam na 9.10.13. Czy te skurcze są niebezpieczne w tej sytuacji? Proszę o szybką odpowiedź

KOBIETA ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Skurcze są tylko objawem zaistniałej patologii. proponowałbym zgłosić się do neurochirurga. Zmiany bez interwencji lekarskiej mogą się pogłębiać .