Skurcze w stopie, zaburzenia widzenia, osłabienie

Dostałam skurcz w nocy w prawej stopie, gdy sie obudziłam był straszny ból, w tym czasie widziałam jedynie czarne kropki i nic wiecej, czułam jakbym miała zaraz stracić przytomność, traciłam czucie w nogach, ogolnie byłam bardzo słaba, cała mokra i strasznie kręciło mi sie w głowie na dodatek chciało mi sie wymiotować, co to moze oznaczać?

Konieczna wizyta u specjalisty neurologa.Przyczyn może być wiele .Bez badania i diagnostyki nie ma możliwości ustalić ,czym był opisywany przez Panią incydent.

Pozdrawiam cieplo