Skurczowy ból brzucha i grzybica pochwy

Witam mam 25 lat ! Mieszkam w szkocji. Od okolo tygodnia mam problem a mianowicie mam skurczowy bol brzucha przechodzacy na krzyz. Ostatnio pszypusano mi lekarstwo dopochwowe na grzybice. Dwa razy bylam u lekarza skarzac sie na dolegliwosci nic nie stwierdzono wynik moczu negatywny wynik testu ciazowego tez negatywny. A dzis nagle dostalam miesiaczke ktora mialam juz 2 tygodnie temu. Prosze o jakas rade bo juz noe wiem co robic trudno dostac sie tu do ginekologa trzeba czekac 12 tygodni.

Małgorzata Panek

Krwawienia z dróg rodnych może być związane z infekcją lub ciążą. Wraz z nasilonymi dolegliwości bólowymi są objawami, które wymagają pilnie diagnostyki.
Proszę wykonać test ciążowy i zgłosić się do ginekologa.
Pozdrawiam