Skuteczna dieta na brzuszek

Hej! Mam 12 lat, ważę 55 kg, mam 1,59 m. Od ponad roku próbuję pozbyć się brzuszka! W mojej rodzinie nie występuje nadwaga, a wręcz przeciwnie. Co zrobić, by schudnąć?

Witam

Przykładowe ćwiczenia na płaski brzuch to:
•    brzuszki proste,
•    brzuszki skośne,
•    skłony w przód do siadu równoważnego,
•    brzuszki na piłce (w tym wypadku dodatkowo trzeba pokonać niestabilność piłki, co pobudza do pracy mięśnie głębokie),
•    prostowanie kończyn dolnych ze stopami lekko uniesionymi nad podłogą,
•    unoszenie miednicy w leżeniu na plecach,
•    "rowerek",
•    zginanie tułowia w bok w leżeniu bokiem.

Pomocne mogą być również masaże skóry i ciepło-zimne natryski.

Pozdrawiam