Skuteczność antykoncepcji hormonalnej przy silnej biegunce

Witam, przyjmuje tabletki o godzinie 18. Dwa dni temu 5 g po przyjeciu tabletki dostalam silnej biegunki, ktora trwała przez nastepny dzien. Następnego dnia o 18 znów zazylam tabletke. o godz 19 poszlam do toalety miaalm luzny stolec, ale nie leciała mi woda. Nastepnie o godz 23 dostałam znow ostrej biegunki ktora trwała przez cała noc. Dzis rano wzielam Laremid i działa. wczorajsza tabletka ostatnia, przed przerwa.czy wczorajsza tabletka sie wchlonela?2 dni temu był seks ale spermy nie było.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tabletka wchłania się do 3-4 h od przyjęcia. Myślę iż nie ma powodów do obaw.