Skuteczność tabletek antykoncepcyjnych po 7-dniowej przerwi

witam , mam pytanie , od 3 miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne .zadnej nie zapomnialam ani nie zwymiotowałam . robię 7 dniowe przerwy . po 7 dniowej przerwie wzięłam tabletkę z nowego opakowania i godzinę pozniej uprawialam seks z chlopakiem bez dodatkowego zabezpieczenia . czy jest ryzyko ciązy ? . dodam też że tabletki przyjmuję do dzisiejszego dnia i takze zadnej nie pominełam

Milena Lubowicz

Jeżeli nie było pomyłki i przyjmuje Pani tabletki zgodnie z zaleceniami producenta, to ochrona antykoncepcyjna jest zachowana.
Pozdrawiam