Skuteczność Testu Obciążeń Organizmu metodą dr Volla

Borelioza- test Test Obciążeń stworzona przez dr Volla, Czy warto wydać na ten test kasę i jaka jest jego skuteczność???
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Co do metod stosowanych w tym teście nie wypowiem się bo ich nie znam i nie jestem specjalistą od wróżenia z fusów . Osobiście uważam iż badanie na obecność pasożytów, bakterii, grzybów innych nieprawidłowości w organizmie to zbyt piękne żeby było prawdzie, nie mniej jednak nie chcę negować tej metody.