Zapytaj lekarza

7 1 6 , 5 8 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czym charakteryzuje się trądzik różowaty?

Trądzik to nie tylko krostki, które pojawiają się podczas okresu dojrzewania. Może on przybierać również inną postać. Obejrzyj filmik i dowiedz się, czym charakteryzuje się trądzik różowaty.

Najwazniejsze jest udać się na konsultację na której lekarz zleci ewentualne dalsze badania. Na zasinienia pod oczami najczęściej stosuje się zabieg light eyes .Zabieg dermamelan jest bardzo silny i nie zastosujemy go w tej okolicy aby nie podrażnić skóry wokół oczu. Proszę również zadbać o wystarczającą ilość snu dla organizmu, prawidłowe odżywianie się.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0

Witam
Przyczyny powstawania cieni pod oczami są różne, dlatego proszę udać się do lekarza medycyny estetycznej w celu oceny i ustalenia najskuteczniejszej terapii.
Najczęściej najpierw należy podjąć terapię prowadzącą do poprawy kondycji skóry dolnej powieki- może to być mezoterapia tej okolicy, fale RF, terapia laserem frakcyjnym- wybór terapii zależy od zaawansowania zmian. Różne są także koszty tych zabiegów. Są także pacjenci, u których należy w tej okolicy podać usieciowany kwas hialuronowy w celu odbudowy objętości.
pozdrawiam
Ewa Rybicka

Absolwentka Akademii Medycznej i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy